Stavíme fotovoltaické elektrárny

Nemakej.cz

VR OZE systems s.r.o.
783 57 Tršice 54

IČ:27841936
DIČ:CZ27841936
DS: wweba3k

Zákaznická linka:
588 288 354(pracovní dny v čase 9:00 - 16:00)

Kontaktní formulář


Jsme členy Solární asociaceCechu akumulace a fotovoltaiky, dvou významných uskupení české fotovoltaiky.

Nemakej.cz - Férová firma

Od roku 2008 se věnujeme výstavbě a servisu FVE. Sledujeme aktuální trendy, makáme a rádi se v našem blogu podělíme o zkušenosti vlastní i našich zákazníků.

Fotovoltaikou hýbou dotace, především pak program Nová zelená úsporám pro RD či bytové domy. Pro firmy pak neméně zajímavé a motivující programy. Na základě našich dlouhodobých zkušeností věříme, že Vám budeme dobrým partnerem. Snažíme se realizovat projekty tak, aby jejich ekonomika výrazně přispěla k rychlé a bezproblémové návratnosti.

Jsme odborníci s historií a zkušenostmi

 

 • Zkušenosti a historie
  Projektování a stavbě solárních elektráren se věnujeme už od roku 2008. Máme bohaté zkušenosti, o které se dělíme zde v našem odborném blogu.
 • Na klíč a bez starostí
  Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace a zajištění potřebných povolení, až po samotnou realizaci. Nenajímáme externí služby, sami máme všechna potřebná osvědčení.
 • To nejvýhodnější řešení
  Realizujeme projekty tak, aby jejich ekonomika výrazně přispěla k rychlé a bezproblémové návratnosti. Nestavíme za každou cenu nesmyslné a neekonomické realizace na úkor klienta.
 • Působíme na Moravě
  Stavíme elektrárny v dojezdové vzdálenosti tak, aby v rámci montáže či servisu klient zbytečně nečekal a přitom dostal tu nejlepší péči.
 • FVE je spolehlivý a bezúdržbový systém:
  Fotovoltaický systém je bezúdržbový a nemá pohyblivé části, což snižuje riziko poruch. Všechny dodavatele techonologií sami máme dlouhodobě otestovány.

 

Co o nás říkají naši zákazníci?

 • Od prvního kontaktu do vyplacení dotace asi 3 měsíce. Byl jsem překvapen, že první platby záloh byly až před montáží, žádné zálohy předem. Mám rovnou střechu, takže chlapi byli na střeše hotoví za jeden den. Pak už jen zapojení vnitřku, baterky a nabíječka pro auto. Poradili s papírováním ohledně ČEZu i s dotacemi, to bych asi sám nedal (jsem v tomto naprostý laik). Obecně moc dobré zkušenost. Doporučuji.
  Pavel Ravelka, Olomouc
 • Rád bych poděkoval firmě Nemakej.cz, za velmi dobře odvedenou práci. Co jsme si naplánovali a ujednali, tak bylo provedeno. Samotná instalace 10 kwp trvala pouze jeden den a borci v podvečer hlásili hotovo, což nás docela i překvapilo. Velmi dobře sehraná parta ,dokonce po sobě i uklidili, velká spokojenost. Měl jsem předtím i několik dotazů na které mi bylo vždy velmi brzy odpovězeno a co jsem nevěděl tak vysvětleno - za mě velká spokojenost.
  Dalimil Machander
 • Profesionálové se vším všudy. Od prvního kontaktu s panem Růžičkou, přes skvělý tým, který s velkou pečlivostí nainstaloval celý fotovoltaický systém, až po finální zapojení do sítě. Firma, která vyřešila vše rychle a komplexně!! Určitě doporučuji!
  Iva Chytilová
 • Velkou předností realizace FVE přes nemakej.cz je platba zálohy až těsně před montáží - nic neplatíte dlouho dopředu, nehrozí riziko zaplaceni zálohy při podpisu smlouvy a následný zánik firmy během čekání na realizaci. Montáž i zprovoznění provedeno během jednoho dne. Palec nahoru. Doporučuji.
  Jakub Dvořák