Firmy a instituce

Řešení pro malé i velké firmy a instituce

firemni fvePokud jste zástupcem firmy nebo instituce a hledáte spolehlivého partnera pro instalaci fotovoltaické elektrárny, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme další informace a poradíme vám s optimálním řešením pro vaše potřeby. K zadání poptávky využijte náš online formulář.

Jsme komplexním dodavatelem fotovoltaických elektráren pro podniky. Zajišťujeme celý proces realizace FVE, začínaje studií proveditelnosti, pokračujeme projekčními pracemi, inženýringem až po samotnou realizaci a provoz a údržbu elektrárny. Naše služby poskytujeme firmám jak v České republice, tak i v zahraničí. S fotovoltaikou máme více než 12 let zkušeností..

Náš tým odborníků vám pomůže s vyhodnocením, realizací a financováním investice do solárního systému, abyste dosáhli co nejvyššího ekonomického výnosu. Navíc provedeme důkladnou analýzu nákladů a přínosů projektu, abychom vám ukázali, jaký potenciál ušetření je s FVE spojen.

Naše nabídka zahrnuje komplexní energetická řešení v oblasti fotovoltaiky, která umožňují firmám dosáhnout energetických úspor a částečnou energetickou soběstačnost. Naše energetická řešení jsou vhodná pro malé, střední i velké podniky a také pro obce a města. Realizujeme fotovoltaické elektrárny v průmyslových objektech, zemědělských provozech (tzv. agrofotovoltaika), výrobních a skladovacích halách, občanských a veřejných budovách a areálech.

Díky našim službám v oblasti fotovoltaiky mohou firmy a instituce efektivně využívat solární energii jako udržitelný a ekonomicky výhodný zdroj elektrické energie.

Těšíme se na spolupráci s vámi a pomůžeme vám přejít na čistou energetiku s ohledem na vaše individuální potřeby a cíle.

Začněte využívat výhod solární energie ještě dnes!

ONLINE POPTÁVKA »

Co o nás říkají naši zákazníci?

 • Od prvního kontaktu do vyplacení dotace asi 3 měsíce. Byl jsem překvapen, že první platby záloh byly až před montáží, žádné zálohy předem. Mám rovnou střechu, takže chlapi byli na střeše hotoví za jeden den. Pak už jen zapojení vnitřku, baterky a nabíječka pro auto. Poradili s papírováním ohledně ČEZu i s dotacemi, to bych asi sám nedal (jsem v tomto naprostý laik). Obecně moc dobré zkušenost. Doporučuji.
  Pavel Ravelka, Olomouc
 • Rád bych poděkoval firmě Nemakej.cz, za velmi dobře odvedenou práci. Co jsme si naplánovali a ujednali, tak bylo provedeno. Samotná instalace 10 kwp trvala pouze jeden den a borci v podvečer hlásili hotovo, což nás docela i překvapilo. Velmi dobře sehraná parta ,dokonce po sobě i uklidili, velká spokojenost. Měl jsem předtím i několik dotazů na které mi bylo vždy velmi brzy odpovězeno a co jsem nevěděl tak vysvětleno - za mě velká spokojenost.
  Dalimil Machander
 • Velkou předností realizace FVE přes nemakej.cz je platba zálohy až těsně před montáží - nic neplatíte dlouho dopředu, nehrozí riziko zaplaceni zálohy při podpisu smlouvy a následný zánik firmy během čekání na realizaci. Montáž i zprovoznění provedeno během jednoho dne. Palec nahoru. Doporučuji.
  Jakub Dvořák
 • Profesionálové se vším všudy. Od prvního kontaktu s panem Růžičkou, přes skvělý tým, který s velkou pečlivostí nainstaloval celý fotovoltaický systém, až po finální zapojení do sítě. Firma, která vyřešila vše rychle a komplexně!! Určitě doporučuji!
  Iva Chytilová