Elektroinstalace

Naše služby sahají mnohem dál než jen k instalaci fotovoltaiky. Naši zkušení elektrikáři se rádi postarají o veškeré elektroinstalační práce spojené s vaší budovou. Při instalaci fotovoltaických elektráren se často potýkáme s různými komplexními problémy spojenými s domácími elektrorozvody. Věříme, že základem kvalitního výsledku je poctivý a precizní přístup od samého začátku.

Ať už potřebujete instalovat fotovoltaiku, provádět elektroinstalace nebo řešit jakékoli jiné elektrické potřeby, jsme tu pro vás!

Elektromontážní práce

Náš tým pro stavbu FVE se skládá ze dvou základních profesí - střechařů a elektrikářů. Všichni musí u nás splňovat přísné nároky na odbornou způsobilost, jsou pečliví a elektrikáři mají s elektroinstalacemi bohaté zkušenosti. Pravidelné přeškolení je samozřejmostí. Velkým kladem je rovněž pro-zákaznický přístup.

Nainstalujeme na Vaši novostavbu elektrické rozvody dle projektu nebo dle dohody. Sestavíme rozvaděče, nataháme kabeláž, zapojíme světla, zásuvky, spotřebiče, uděláme revizi.

Jelikož působíme lokálně, jsme schopni vám být rychle k dispozici i pro servisní zásah.

 

Volejte nebo pište:

Zákaznická linka:
588 288 354(pracovní dny v čase 9:00 - 16:00)

Chytrá domácnost s LOXONE

Naši technici jsou schopni rovněž zapojit a oživit inteligentní elektroinstalaci.

Instalujeme systém LOXONE, který je sice znám z průmyslového využití, nicméně v domácnostech je robustnost tohoto řešení s povděkem kvitována pro spolehlivost a univerzálnost.

Pokud Vás tato technologie zajímá, rádi si s Vámi o Vašich požadavcích promluvíme a nabídneme vhodné řešení.

certifikat loxone

Jsme elektrikáři, a jako takoví se nebojíme práce. Nebojíme se novostaveb ani rekonstrukcí domů, bytů.

Také se nebojte a poptejte nás »

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby, na které se můžete spolehnout.

Co o nás říkají naši zákazníci?

 • Velkou předností realizace FVE přes nemakej.cz je platba zálohy až těsně před montáží - nic neplatíte dlouho dopředu, nehrozí riziko zaplaceni zálohy při podpisu smlouvy a následný zánik firmy během čekání na realizaci. Montáž i zprovoznění provedeno během jednoho dne. Palec nahoru. Doporučuji.
  Jakub Dvořák
 • Profesionálové se vším všudy. Od prvního kontaktu s panem Růžičkou, přes skvělý tým, který s velkou pečlivostí nainstaloval celý fotovoltaický systém, až po finální zapojení do sítě. Firma, která vyřešila vše rychle a komplexně!! Určitě doporučuji!
  Iva Chytilová
 • Od prvního kontaktu do vyplacení dotace asi 3 měsíce. Byl jsem překvapen, že první platby záloh byly až před montáží, žádné zálohy předem. Mám rovnou střechu, takže chlapi byli na střeše hotoví za jeden den. Pak už jen zapojení vnitřku, baterky a nabíječka pro auto. Poradili s papírováním ohledně ČEZu i s dotacemi, to bych asi sám nedal (jsem v tomto naprostý laik). Obecně moc dobré zkušenost. Doporučuji.
  Pavel Ravelka, Olomouc
 • Rád bych poděkoval firmě Nemakej.cz, za velmi dobře odvedenou práci. Co jsme si naplánovali a ujednali, tak bylo provedeno. Samotná instalace 10 kwp trvala pouze jeden den a borci v podvečer hlásili hotovo, což nás docela i překvapilo. Velmi dobře sehraná parta ,dokonce po sobě i uklidili, velká spokojenost. Měl jsem předtím i několik dotazů na které mi bylo vždy velmi brzy odpovězeno a co jsem nevěděl tak vysvětleno - za mě velká spokojenost.
  Dalimil Machander